Jaunumi

T.: +371 67562222 Rīga, Šmerļa iela 3, LV-1006 Pr.-Pk.:9:00-18:00; Se.:10:00-14:00; Sv.:slēgts.
icon

Gaisa kondicionētājs vasarā un WI-FI

icon

Vējstikla nomaiņa 2-3 stundu laikā

icon

Garantija servisa pakalpojumiem 1 gads

icon

Garšīga kafija bez maksas

1 2 3 4
18.03.2019

Lukturu Atjaunošana

Lukturu Atjaunošana

Kāpēc izvēlēties atjaunot gaismas lukturus savam auto?

Visu auto priekšējie lukturi jau rūpnieciski ir apstrādāti ar oriģinālu UV staru aizsargkārtu, kas tiek uzklāta ar speciālu iekārtu.

Taču laika gaitā saules gaisma rada lēnu lukturu virsmas oksidēšanos un padara tos duļķaini matētus vai pleķainus, kas izskatās ne tikai vizuāli slikti, bet arī faktiski ierobežo lukturu gaismas spilgtumu. Kad tas notiek, tad ir tikai divi varianti – mainīt lukturus vai atjaunot tos.

VĒJSTIKLI piedāvā auto lukturu atjaunošanu. Lukturi tiek pulēti, un uz tiem pēc tam tiek uzklāti speciāli sveķi, kas ir ražoti uz polimēru bāzes. Šis pārklājums ir izstrādāts kopā ar zināmiem automobīļu piegādātājiem, un neatkarīgi pārbaudīts uz izplešanos, gaismas caurlaidību un krāsu noturību, kā arī ir noturīgs uz temperatūras svārstībām. Šī metode nodrošina optiski skaidru, izturīgu un ilgstošu kalpošanas laiku Jūsu auto lukturiem.

Lukturu atjaunošana ir ļoti rentabls, ekonomiski izdevīgākais risinājums, saglabājot vecos lukturus, un dāvājot tiem otro jaunību saredzēt ceļus ar kristāldzidru caurredzamību.

Atpakaļ